אודותינו

לכל אירוע יש את האופי שלו, אירועים רבים נמדדים על אותם דברים קטנים אשר משווים לאירוע אופי מכובד, מושקע ומוקפד, רבים הם מארגני האירועים החובבנים והמקצוענים המחפשים את הפריטים הקטנים אשר הופכים אירועים לגדולים.

מעצב, ככל שיהיה מוכשר ובעל השראה חייב להעביר את רעיונותיו ואת חזונו על ידי חפצים, בדים ופריטים השווים באיכותם ובאופיים לרעיונותיו ולחזונו, ללא אילו יצירותיו והעיצובים שלו חדשניים ומרשימים ככל שיהיו יפוספסו וחבל.

א.י.דקור בע"מ המומחית בכל הקשור לציוד ולחפצים אשר תואמים את אופי וחזון מעצב האירוע תספק את כל הפריטים אשר הופכים את האירוע למנצח ואיכותי.

החברה מתמחה בייבוא ושיווק של כלי זכוכית, ואזות, פמוטים, אביזרי נוי ופרטי עיצוב לחנויות לעיצוב הבית ולמעצבי אירועים.

כמו כן אנו משווקים את כל ציוד בנדרש למעצבים כגון : בדים וטקסטיל , שטיח לבד, פמוטים, נרות, לפידים, מפות ומפיות, כיסויי כיסאות , כוסיות לנרות  ועוד...

אצלנו בחברת א.י.דקור בע"מ תמצא את כל מבוקשך בבואך לארגן אירוע כזה או אחר, אם אתה ספק, מעצב, מארגן אירועים או בעליו, ציוד איכותי, זול, מודרני מעודכן ביחס לפריטים ולציוד אשר קיימים ומתחדשים בעולם.

אצלנו בא.י.דקור בע"מ תמצא ציוד לחתונה, בר מצווה, יום הולדת, כנס עובדים או לכל אירוע אחר, ישנה אפשרות לרכוש את הציוד הדרוש או לשוכרו ולדאוג לעיצוב כראות עינייך.

החברה דואגת לייבא ולשווק בארץ ובעולם את הציוד הטוב והיעיל ביותר לכל אירוע ואירוע, כלים לאירועים וחפצים דקורטיביים לבעל האירוע ולמארגניו במבחר חסר תקדים אשר מוצא את מקומו בצורה מושלמת בכל הפקה ובכל אירוע.

חברת א.י.דקור בע"מ  נותנת מענה מקסימאלי לכל דרישה הקשורה לעיצוב אשר תצוץ, הציוד המשווק על ידי החברה מותאם ישירות לכל סוגי האירוע ועם הזמן מתעדכן לפי התחדשותו של השוק, אצלנו ב א.י.דקור בע"מ ההליכה היא קדימה לצורך העלאת רמת השירות והמוצרים אשר אנו מייבאים ומשווקים ללקוחותינו.

העיצוב והדקורציה הן בנפשנו, הבנת צרכי עיצוב אילו ואחרים מוסיפה ותורמת רבות לתהליך העבודה אצלנו בחברה.

הלקוח תמיד צודק ומקבל את שירותי  ופריטי העיצוב שלנו ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים חסרי תחרות, הבנה מקסימאלית של שוק העיצוב גורמת לחברה להתפתח ולהגיע להישגים רבים בכל הקשור להשכרת ציוד, דקורציה ולשיווק פריטי וחפצי עיצוב חדשניים, מהמדרגה הראשונה אשר מתאימים לכל זמן ולכל אירוע.

נעשה הכול בכדי לתת מענה לכל דרישותיך. 

נשמח לעמוד לשירותך

בברכה

 מנכ"ל

 

הרשמה לחשבון חדש

כבר יש לך חשבון?
התחבר עכשיו או לאפס את הסיסמה