ספוגים לשזירת פרחים

ספוג  לשזירת פרחים הנו חומר מלאכותי מופיע בשוק בשמות שונים. קונים אותו בעיקר בחנויות פרחים, משתלות ואצל יבואן למוצרי שזירת פרחים  וכמובן כאן בדקור ליין . הוא נמכר בצורת קובייה קטנה  (20 יח' באריזה) או באריזה גדולה (jumbo ). לפני השימוש שמים אותו בקערה מלאת מים ומניחים לו לספוגם מלוא קיבולו, ואז הוא מוכן לשימוש (לעולם לא להטביע אותו למים בכוח). ס...

ספוג  לשזירת פרחים הנו חומר מלאכותי מופיע בשוק בשמות שונים. קונים אותו בעיקר בחנויות פרחים, משתלות ואצל יבואן למוצרי שזירת פרחים  וכמובן כאן בדקור ליין . הוא נמכר בצורת קובייה קטנה  (20 יח' באריזה) או באריזה גדולה (jumbo ). לפני השימוש שמים אותו בקערה מלאת מים ומניחים לו לספוגם מלוא קיבולו, ואז הוא מוכן לשימוש (לעולם לא להטביע אותו למים בכוח). ספוגים של ויקטוריה עשויים מסיבים בעל נוסחה מיוחדת  המפרישה באופן טבעי חמצן השומר על חיי הפרח ליותר זמן מהמתחרים, ובכך מאפשרת לשמירה על היופי של הסידור. נעיצה קלה של פרחים לספוג מאפשרת נוחיות והנאה מרבית למשתמשים בו. צפיות של המולקולות בספוג לשזירת פרחים, הם עוד יתרון המאפשרת לשזירת פרחים ענקיים לכל אירוע. ספוג לשזירת פרחיםvictoria-premium  בעל יכולת לתת את מלאו הדרישה לעיצובים ססגוניים ומלאי שמחה למעצבי אירועים, אולמות אירועים וחנויות לפרחים . 

ויקטוריה- והיופי נשמר לאורך זמן 

הצג עוד

ספוגים לשזירת פרחים  יש 16 מוצרים בקטגוריה:

תת קטגוריה

 • ספוגים לפרחים חיים

  ספוג  לשזירת פרחים הנו חומר מלאכותי מופיע בשוק בשמות שונים. קונים אותו בעיקר בחנויות פרחים, משתלות ואצל יבואן למוצרי שזירת פרחים  וכמובן כאן בדקור ליין . הוא נמכר בצורת קובייה קטנה  (20 יח' באריזה) או באריזה גדולה (jumbo ). לפני השימוש שמים אותו בקערה מלאת מים ומניחים לו לספוגם מלוא קיבולו, ואז הוא מוכן לשימוש (לעולם לא להטביע אותו למים בכוח). 

  ספוגים של ויקטוריה עשויים מסיבים בעל נוסחה מיוחדת  המפרישה באופן טבעי חמצן השומר על חיי הפרח ליותר זמן מהמתחרים, ובכך מאפשרת לשמירה על היופי של הסידור. נעיצה קלה של פרחים לספוג מאפשרת נוחיות והנאה מרבית למשתמשים בו. צפיות של המולקולות בספוג לשזירת פרחים, הם עוד יתרון המאפשרת לשזירת פרחים ענקיים לכל אירוע. ספוג לשזירת פרחיםvictoria-premium  בעל יכולת לתת את מלאו הדרישה לעיצובים ססגוניים ומלאי שמחה למעצבי אירועים, אולמות אירועים וחנויות לפרחים . 

  ויקטוריה- והיופי נשמר לאורך זמן 

 • ספוגים לפרחי משי

  ספוג  לשזירת פרחים הנו חומר מלאכותי מופיע בשוק בשמות שונים. קונים אותו בעיקר בחנויות פרחים, משתלות ואצל יבואן למוצרי שזירת פרחים  וכמובן כאן בדקור ליין . הוא נמכר בצורת קובייה קטנה  (20 יח' באריזה) או באריזה גדולה (jumbo )

  ויקטוריה- והיופי נשמר לאורך זמן

 • ספוגים בצורות שונות

  ניתן למצוא אצלנו ספוגים בצורות שונות לנוחיותכם לשזירת פרחים.
  יש אצלנו ספוג
   מיקרופון לשזירת זרי כלה בקלי קלות  רק לנעוץ את הפרח וזה הוא, ספוג קליפס עגול לתליה, ספוג כדורי מרושת, ספוג לשזירת פרחים בצורת לב, ספוג קונוס ויקטוריה, ספוג קונוס ויקטוריה 120/320, ספוג נקניקיה 10 מ' ויקטוריה, ספוג ואקום מרובע, ספוג ואקום עגול לקישוט רכבים, ספוג מרושת בפלסטיק  לתליה קלה על חופות עמיד במיוחד ועוד  

 • ספוג ואקום

  יבוא ושיווק ספוג לשזירת פרחים, חנויות פרחים, ספוגים בכל מיני צורות , ספוגים לשזירת סידורי פרחים וקישוט מכוניות חתן

  כלה. ספוגים שלנו איכותיים במיוחד הנשמרים יותר

 • ציוד עזר לשזירה

  בין המוצרים שלנו תוכלו למצוא ציוד עזר לשזירת פרחים 

  למשל: אנקור טייפ, דבק פלסטלינה, מזמרות, סכין לחיתוך גבעולים, מנקה קוצי ורדים וכו..וכו.. 

מוצרים בדף
מציג 1 - 6 מתוך 16 מוצרים
מציג 1 - 6 מתוך 16 מוצרים

ספוגים לשזירת פרחים

צור קשר

המוקד שלנו זמין 24/7

טלפון:089153777

התקשר לקו החם

Our location